God tirsdag fra mandagskaffekoppen…Forrige uke her: Mandagskaffekoppen Rakk ikke å blogge om denne koppen i går! Men det ble kaffe på Espresso House i gågata i Horten!
Var på tur hele dagen og var hjemme en halvtime før jeg skulle stupe til køys..Jobb i dag!
Jeg tok tog og ferje og dro til Horten! Etter kaffekoppen tittet jeg litt i byen og så gikk jeg strake veien til Karljohansvern.
Museet var åpent, men jeg kjøpte ikke billett! Jeg dro over kanalen og indre havn og det ble to bad der!
Var der en god stund og badet før jeg tuslet innom gatene og biblioteket der i Horten! Og så slang jeg meg ned på Redninga og der fant jeg ro og fred! Det får jeg lage et eget innlegg om! Tenker jeg…Det finner du her: Redninga
Som dere ser så er det mye å titte på der. Har du ikke vært i Horten og Karljohansvern, så anbefaler jeg det virkelig!
Der har jeg vært og tok noen fantastiske solnedgang bilder.
Du er flink til å dra på tur
Det husker jeg, og de bildene er fine!
Ja, moro på tur….det gir meg masse energi…
Vært mye besøk her i sommer, det har vært folk ut og inn i to måneder..
I går passet det fint å dra på dagstur!
Jeg har vært veldig lite i Horten. Men fint med båttur over og har jo ruslet LITT der. Men kunne tenke meg å se mer
Jeg synes den byen er fin – mye å se på rundt der og mange fine steder å bade.
Karljohansvern er fint – mye spennende! Preus fotomuseum for eksempel, gøy! Og fint om høsten langs kanalen med fargene og de gamle trærne….
Fine bilder her – ikke vanskelig å kose seg der altså! Klem <3
Flott sted…Jeg har vandret. der, men aldri på høsten…Så kanskje jeg får det til i år.
Fine badeplasser og bad lokket mer enn innendørs i går…Så tar meg flere turer. Det er jo så fin tur fra meg..
Klemmer..
Har vært i Horten en gang
En liten koselig by
liker slike steder..