Hei og forrige innlegg i denne kategorien, finner du her: Hus og hjem – julgransljus
Nå tulipaner!
Jeg liker å kjøpe blomster til heimen. Det trenger ikke være dyre buketter til 250.- til 300.-. Men mange ganger noe enkelt!
Tulipanene her var skjønne. Og etter noen dager så ser jeg at 5 av de 7 tulipanene kommer med doble blomster. Altså ikke doble tulipaner. Men to tulipaner på hver stilk. Det kan jeg ikke huske jeg har opplevd før med blomster fra butikken! Veldig fine!
Ikke sant, du ser det helt tydelig her! 🙂
Nydelige blomster sånn til heimen. Hus og hjem!
8 kommentarer





Tulipaner er så flotte. Tror jeg har sett sånne med to blomsterhoder på en stilk. Men det tror jeg var i en dyr bukett. Levert på døra med bud
Tulipaner er virkelig noe for seg selv. Så skjønne.
Denne buketten kjøpte jeg på Rema på lørdag.
Jeg har ikke sett tulipaner med to hoder før tror jeg, så det var gøy da. Koselig med tulipaner, – gir litt ekstra vårfølelse.🌷 Jeg fikk en bukett med bl.a. inkaliljer engang, og de sto virkelig lenge, så kan anbefales. Likeledes nelliker. Er å få kjøpt i dagligvare innimellom.👍
Virkelig artig å se hvordan buketten på 7 tulipaner ble til 12 over natta.
Stor opplevelse. Jeg trodde nesten ikke det jeg så!
Elsker nelliker, så det kjøper jeg. Skal sjekke liljene også.
Koselig med blomster i heimen, og som sagt jeg kjøper det jeg synes er fint der og da.
Disse kjøpte jeg på Rema. Var jo utrolig fine. Kjøpte også et par potter med påskeliljer,
de satt jeg på trappa. De kjøpte jeg på Extra. Var ikke dyrt. Ha en fin kveld.
Så vakkert da!
Takk altså, de er så flotte. Og buketten ble jo plutselig stor når det ble 12 tulipaner i stedet for 7. Klem fra meg.
Tulipaner er såå koselig <3 aldri sett sånne før jeg heller! Klemmer <3
De er så vakre altså..Ja, de var spesielle og er fine enda. Ikke ofte man ser slike.
God klem..