Slik var de tre rettene på Lorry!
Det er favoritter altså: Skagentoast, grillstekt fjellørret og Creme Brulee! Trenger ikke si at dettte smakte! På en tre-retters middag på Lorry så fant jeg alle favorittene mine på en gang! Vi snakker bursdag! 🇳🇴 Det å gå ut og spise er stor LYKKE både for meg og gutta! Vi er glad i god mat! Og deilig å bli servert etter en hektisk dag på jobb!
For et bord vi fikk. Vi bestilte bord på forhånd. Bare stikke innom Lorry og tro det er ledig. Det tror jeg ikke er å anbefale!
10 kommentarer






Ofte fult på Lorry, så bordbestilling kan være smart.
Vanskelig å bare stikke innom der når man skal sitte inne! Ute er annerledes. Men da må jo været spille på lag.
Å plutselig ble brødskiva med den svenske Kryddosten med nellik og karve veldig kjedelig 😉 For dette var 3 retter jeg også godt kunne ha bestilt. Ha en fortsatt fin lørdag, klem 🤗
Tusen takk, maten var nydelig og smakte perfekt som alltid.
Alle vi tre liker oss godt på Lorry. Du vet hva du får når du bestiller bord der.
Ha en fin kveld! 🩷 klems…
Lenge siden jeg har vært der. Må gå dit igjen snart 🙂
Vi liker oss godt der, favoritt for flere av oss. Utrolig koselig atmosfære i veggene der.
Jeg liker å sitte ute også, kjøpe meg en salat eller noe..
Mener jeg har lest at Lorry er et populært sted blant kjendisene også, så lurt å bestille bord ja.👍 Nydelig mat du bestilte! 😋👌På bursdagen skal man kose seg litt ekstra! 👍
Bursdag er stas og må feires. Vi kosa oss og maten var nydelig.
Ingen kjendiser denne gangen. Eneste jeg så var en jeg kjente fra Kråkerøy!
Solliv var der – hehe….
Helt nydelig mat altså! Bordbestilling må til for å være sikker på at alt blir tipptopp! 🙂 klemmer
Når det er bursdag, da bestiller vi bord altså! Slenger ikke bare ned et sted da! Det feires!
Maten smakte så godt, gode smaker sammen! Jeg valgte poteter til hovedretten, da det opprinnelige var noe jeg ikke tåler. Men små kokte poteter er godt! God klem..