God ettermiddag…Det ble to turer i går. Først en her hjemme for å få litt luft før jeg kjørte til mamma. Etter mamma-besøket så stoppet jeg på Østsiden og gikk tur til vannet. Det var surt og kaldt. Men stedet hadde idyll det. Helt klart. Kyststien går forbi der også. Så skal ta meg en tur en annen dag dit. Været var skikkelig råkaldt og det har regnet og regnet. Så det var så bløtt så bløtt. Så gikk turen min og skritt for dagen. Alltid deilig å være ute. Så ikke så mange, var en og annen jogger
Litt å lese på er aldri dumt!
Tidligere var dette en kjent badeplass for folk som bodde på Østsida, nå er det ikke på samme måten lenger. Folk har bil og finner andre litt bedre steder å bade. Mye industri har også kommet til.
Jaja, det ble noen bilder. Været var ikke det beste som jeg sa, men tur er tur! Og en annen dårlig bevart hemmelighet er at dette stedet er et sjekkested for homser og andre blir jaget bort…Jeg så en og annen bil på veien..Men hva som var hensikten vet jeg ikke! Men sjekking fristet vel ikke kanskje…kaldt var det virkelig…:)
Solliv
Artig å gå på nye turstier. Ikke det samme hver dag. Og jeg legger også merke til om dagene nå at det er færre folk ute på tur. Har nok noe med været å gjøre. Men Barney må ut, og da må jeg ut. Slik er det. Og fint er det!
Tusen takk, her kan jeg ikke huske jeg har vært. Det må i tilfelle vært da jeg var barn! Lite folk på tur. Mye serier og tv om dagen vel…Men jeg må ut!
Flott med gyldene farger mot vannet..og jammen så det vått ut “på land”også.. Sjekking er nok bedre på en godværsdag ja..hehe..
Hehe, ja tror ikke det fristet i går akkurat. Titte innom der en annen dag..så kanskje jeg ser noe…:) Vått var det.
klem <3
Takk og fin kveld
Fine bilder, søm vanlig.
Tusen takk, snille deg
Flott og masse informasjon
Tusen takk
Et fint tursted, og fiiiine høstfarger! KLem <3
Takk, skal gå dit igjen…klem
koslige bilder,ja tur er tur,deilig å gå når det er tørt og fint ute,men med så mange regnværsdager som vi har i året må noen turer ende opp våte,sånn er det med d en saken :=)
Tusen takk, ut må man i regn og blåst…Sånn er det med den saken….Men nå nok regn….:)