Men det jeg egentlig skulle skrive om, mye tips i ryddebøker og lister, men men tiltak alikevel…Men 1 tips synes jeg var verdt å ta med seg.
Rydd veska hver kveld! Det er jammen meg ikke dumt for der havner det mye oppi i løpet av en dag. Aviser, kvitteringer, lebestift eller 2, ja, alt mulig egentlig
Så nå tar jeg kvelden og rydder veska…..ps…veska er forresten kjøpt i Las Vegas
14 kommentarer
sikkert lurt å være srukturert ja :)) og rydde veske skulle nok jeg også gjort litt oftere
Jeg burde virkelig ryddet vesken min, det må jeg innrømme ALDRI skjer nesten..
Hehe,,, rydd hver dag da går det som en lek….frodith:
Ja, ikke dumt. Får i hvertfall kasta og sortert litt. Hoper seg opp…..fruensvilje:
Så fint innlegg du har publisert
Ha en fortsatt fin kveld!
Tusen takk, fin kveld til deg å…..:)Tiril Sørensen:
Litt orden i veska er det beste :)) Fin veske har du også.. God natt og fin morgendag <3
Ja veska har jeg lagt bort…hihih…men rumpetaska på tur får også mye rart i seg etterhvert…hihih.. ha en god kveld og natt!
Ja, på jobb må man lisssom ha veske til nøkler og alt. Rumpertaske er veldig moderne nå…takk :).dvergpinschere i mitt hjerte:
Fordel å finne noe oppi der….takk, min sønn kjøpte den til meg i vinter da han var i Las Vegas. Snill med mamman sin….??annebe:
Fin veske! Smart å rydde litt hver dag:-)
Ikke sant, tusen takk :)Marianne:
Ja greit å rydde litt – da har man oversikten
Har en liten veske/konvoluttveske som får plass til mobil, bankkort og en lebestift eller to og viktige små papirer……….. Og den fyller jeg ikke med noe annet enn det mest nødvenige
Så den bærer jeg rundt på i hånden 


Jeg bruker sjelden veske
Jeg bruker veske til jobben…………..for da har jeg med matpakke………….
Jeg er visst ikke noen veskedame forstår jeg
Må lissom ha den veska på jobben, med ting og tang. Kjedelig å drasse på den, men ryggsekk er ikke meg. Da tar jeg heller en plastpose, hehe,,,,,men liker en sånn svær pung egentlig når jeg er på shopping eller i byen, ha en suveren kveld :))Etdiktomdagen: