Disse bildene er tatt i Gamlebyen i Fredrikstad. Gamlebyen er helt unik. Du vil aldri gå trett av å gå her og vandre i timesvis…..
Jeg blir aldri lei og koser meg der mye. Gamlebyen er også søndagsåpen, så hvis du kjeder deg så er det jo bare til å ta en tur for å shoppe også..
Her er det jeg liker best, fuglelivet ved vollgravene har mye å by på, se bare her….
8 kommentarer
En koselig plass
Nydelige bilder….. Ønsker deg ei koselig helg……..
Tusrn takk, flott sted og god god helg…due:
Fint å ha en slik palls en kan ta en tur å hygge seg… fiiiine fuglene også :)) Så fine bilder av Mette Marit og leste om moren din i forrige innlegg… koselig du besøker henne..men husk å ta vare på deg selv også da <3<3
Ja, nydelig plass i Gamlebyen, fuglene er vakre og jeg fikkm jo knipset noe fine bilder av Mette-Marit synes jeg selv. Tusen takk. Det med mamma er ikke lett, du føler på det hele tiden, men jeg må hvile meg litt vekk fra henne av og til. Du blir veldig sliten av demente mennesker. De suger energi…..Men jeg hsr bare en mor da ??annebe:
nydelige fuglunger da,kjekt å ha en slik mulighet som dere har der da
Ja, det er et flott sted. Ble jo sendt en del derfra, hvis du så på Nrk sitt program, Anno ..fruensvilje:
Flotte bilder!!
Tusen takk
dvergpinschere i mitt hjerte: