F🩷 E 🩷S 🩷T
Fullt hus og stormende jubel..Alle beboerne var ute. Det var oss pårørende. Det var ansatte! Vi fikk besøk av sola også. Ble egentlig godt og varmt i den lune parken foran sykehjemmet!
Det var pølser og brus og etterpå kaffe og kaker og påsmurt julekake! Ingen gikk sultne herfra i dag!
Hurra – det ble en så koselig sommerfest! 🩷
Morten Holm Pettersen – ga oss hyggelige toner. Med sine egne viser 🎶
Jeg spurte om jeg kunne ta noen bilder av festen, men det kunne jeg ikke – hvis jeg tok bilde av beboerne..Så da ble det mamma og meg og Morten! Vi tåler det…For hadde vært gøy å vise frem, litt langt vekk da – bare for å vise hvor mange det var som møtte opp!
Blomster gir sjel til et uterom!
Her var de alle gått hjem…….Festen var slutt og tenker det var mange slitne etterpå…To timer med frisk luft tar på! Koselig fest på sykehjemmet, fredag 14. juni 2024!
🌸Tusen takk til alle ansatte som lagde en så flott sommerfest! 🌸 og takk til Morten for nydelig musikk! 🎼
Dette hørtes og så da skikkelig trivelig ut. Og vellykket🎉👍
Veldig vellykket og folk kosa seg. Det var musikk og god stemning og flott servering av mat og drikke! 🇳🇴
Såå koselig – og viktig! Deilig med en vellykka sommerfest, gode minner <3 klem
Tusen takk, koselig fest med mange hyggelige menensker. Det ble fint vær og sol og pølser og brus og glade
mennesker og musikk! En flott dag! Klem..
Så bra at dere var heldige med været, og kunne sitte ute! Godt med litt frisk luft, og fint uteområde 🥰 Koselig at de ordner istand slikt for beboere og pårørende 👍
Koselig dag med sol og hygge. Beboerne koset seg ute og fikk god frisk luft. Flott park og fint at den ble brukt.
Flott musikk og ja det var trivelig 🩷 masse pårørende som møtte opp denne fredagen!